+48 607 218 912
Nasza oferta

Wcielamy w życie wizje naszych klientów

Chciałbyś zobaczyć gotowy scenariusz pokazu pirotechnicznego? A może masz własną wizję wielkiego show? My wcielimy go w życie! Już na etapie projektowania pokazu będziesz miał możliwość zapoznania się z naszą propozycją na ekranie komputera i zaproponowania swoich rozwiązań. Wizualizacja pokazów pozwoli Ci też poczuć klimat Twojej imprezy.

Mamy do zaoferowania bogaty wybór scenariuszy pokazów pirotechnicznych. Zrealizujemy każdy Twój pomysł, a jego cenę dostosujemy do Twoich możliwości finansowych. Zrobimy wszystko, byś mógł cieszyć się pięknem naszych pokazów.

Nowoczesne technologie

Stosujemy radiowy system odpalający, który pozwala na całkowite zapanowanie nad pokazem oraz stworzenie niezapomnianego widowiska. Wykorzystując nowoczesne technologie i system łączności radiowej zsynchronizujemy pokaz pirotechniczny z wybraną przez Ciebie muzyką. Zadbamy o pełną harmonię pomiędzy obrazem a dźwiękiem.

Tylko sprawdzone materiały

Materiały, których używamy do realizacji naszych widowisk to sprawdzone produkty pirotechniczne najwyższej jakości, posiadające wszelkie niezbędne atesty oraz zezwolenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo i niezwykle wysoki poziom pirotechnicznego show.

Niezapomniane show na Twoją kieszeń

Chcemy, aby nasze umiejętności przyczyniły się przede wszystkim do Twojego sukcesu, dlatego oferujemy najlepsze rozwiązania w atrakcyjnych cenach. Przedział cenowy zależny jest od rodzaju pokazu, czasu trwania, użytych materiałów oraz miejsca, w którym się on odbywa. Możesz być pewny, że zadbamy o to, abyś w naszej ofercie znalazł atrakcyjne ceny dostosowane do Twoich możliwości finansowych.

Dodaj coś od siebie

Masz własną wizję jak powinno wyglądać wymarzone show? Opowiedz nam o tym! Możesz brać czynny udział w tworzeniu widowiska! Jesteśmy po to, by urzeczywistniać Twoje marzenia!

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji. Skontaktuj się z nami już teraz.

Pirotechnika widowiskowaPirotechnika widowiskowa

Coraz popularniejsza i coraz chętniej stosowana przez liczne miasta, gminy, firmy i organizacje. Pirotechnika widowiskowa już od kilku lat jest niemal stałym elementem wydarzeń takich jak:

 • dni miast i gmin,
 • uroczystości otwarcia nowych obiektów (np. sportowych),
 • koncerty,
 • targi branżowe,
 • pokazy mody,
 • prezentacje nowych produktów,
 • imprezy firmowe.

Przygotowywane przez nas pokazy sztucznych ogni to doskonałe ukoronowanie tego typu przedsięwzięć, gdzie nowoczesny sprzęt, fajerwerki i perfekcyjnie synchronizowana muzyka tworzą niezwykle barwne, multimedialne widowiska pirotechniczne.

W ramach współpracy zapewniamy:

 1. profesjonalną i kompleksową obsługę, obejmującą m.in.:
 • przygotowanie formalne (powiadomienie odpowiednich służb i pozyskanie zezwoleń na przeprowadzenie pokazu, a także przygotowanie umów),
 • przygotowanie scenariusza widowiska pirotechnicznego,
 • dobór odpowiednich fajerwerków z uwzględnieniem miejsca pokazu pirotechnicznego i charakteru wydarzenia,
 1. wysokiej jakości ognie sztuczne,
 1. nowoczesny sprzęt,
 1. atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

 • pod numerem telefonu: 607 218 912,
 • poprzez formularz kontaktowy,
 • mailowo: kontakt@alstars.pl