+48 607 218 912
Nasza oferta

Wcielamy w życie wizje naszych klientów

Chciałbyś zobaczyć gotowy scenariusz pokazu pirotechnicznego? A może masz własną wizję wielkiego show? My wcielimy go w życie! Już na etapie projektowania pokazu będziesz miał możliwość zapoznania się z naszą propozycją na ekranie komputera i zaproponowania swoich rozwiązań. Wizualizacja pokazów pozwoli Ci też poczuć klimat Twojej imprezy.

Mamy do zaoferowania bogaty wybór scenariuszy pokazów pirotechnicznych. Zrealizujemy każdy Twój pomysł, a jego cenę dostosujemy do Twoich możliwości finansowych. Zrobimy wszystko, byś mógł cieszyć się pięknem naszych pokazów.

Nowoczesne technologie

Stosujemy radiowy system odpalający, który pozwala na całkowite zapanowanie nad pokazem oraz stworzenie niezapomnianego widowiska. Wykorzystując nowoczesne technologie i system łączności radiowej zsynchronizujemy pokaz pirotechniczny z wybraną przez Ciebie muzyką. Zadbamy o pełną harmonię pomiędzy obrazem a dźwiękiem.

Tylko sprawdzone materiały

Materiały, których używamy do realizacji naszych widowisk to sprawdzone produkty pirotechniczne najwyższej jakości, posiadające wszelkie niezbędne atesty oraz zezwolenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo i niezwykle wysoki poziom pirotechnicznego show.

Niezapomniane show na Twoją kieszeń

Chcemy, aby nasze umiejętności przyczyniły się przede wszystkim do Twojego sukcesu, dlatego oferujemy najlepsze rozwiązania w atrakcyjnych cenach. Przedział cenowy zależny jest od rodzaju pokazu, czasu trwania, użytych materiałów oraz miejsca, w którym się on odbywa. Możesz być pewny, że zadbamy o to, abyś w naszej ofercie znalazł atrakcyjne ceny dostosowane do Twoich możliwości finansowych.

Dodaj coś od siebie

Masz własną wizję jak powinno wyglądać wymarzone show? Opowiedz nam o tym! Możesz brać czynny udział w tworzeniu widowiska! Jesteśmy po to, by urzeczywistniać Twoje marzenia!

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji. Skontaktuj się z nami już teraz.

Efekty specjalneEfekty specjalne

Nowoczesne rozwiązania pirotechniczne pozwalają uzyskać niezwykle realistyczne efekty specjalne w scenach filmowych, w czasie inscenizacji, rekonstrukcji historycznych czy też pozoracji pola walki. To dzięki nim widz może poczuć klimat i emocje, jakie towarzyszą bohaterom akcji, a samo widowisko zyskuje na autentyczności.

Lata doświadczeń, a także nieustanne zgłębianie specjalistycznej wiedzy pozwoliły nam wypracować w AL STARS odpowiednie techniki działania, tak aby przygotowywane przez nas efekty specjalne wzbudzały nieukrywany zachwyt publiczności. Profesjonalizm, nowoczesne urządzenia i wysokiej jakości sztuczne ognie to także gwarancja bezpieczeństwa dla wszystkich uczestników widowiska pirotechnicznego.

Przygotowywane przez nas efekty wizualne to między innymi:

  • kontrolowane wybuchy ziemne,
  • kontrolowane wybuchy ogniowe,
  • zadymianie,
  • efekty dźwiękowe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

  • pod numerem telefonu: 607 218 912,
  • poprzez formularz kontaktowy,
  • pocztą elektroniczną: kontakt@alstars.pl